Program Wrzuta Manager do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

Star Downloader (v. 1.45) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Posiada podstawowe funkcje, które powinien mieć akcelerator pobierania, czyli: dzielenie plików na części, automatyczne wznawianie ściągania po przerwaniu połączenia itp. Mimo wszystko nie jest tak popularny jak konkurencja, ale na pewno jest dobrą alternatywą dla płatnego GetRight’a.

Spolszczenie: http://www.stard(...)lish.sdt

Autor: Exodus


ściągnięć: 1112, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://www.stardownloader.com, licencja: freeware
Download Accelerator Plus (v. 8.7.0.5) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów DAP to jeden z najlepszych, bezpłatnych akceleratorów pobierania plików. Najważniejsze funkcje to: dzielenie plików na kilka części, wznawianie pobierania po przerwaniu połączenia z siecią, planowanie zadania. Ciekawą opcją jest możliwość ściągnięcia wszystkich plików z odnośników na całej stronie, co bardzo ułatwia nam pracę oraz wyszukiwanie plików. Program ponadto automatycznie znajduje dodatkowe mirrory, dzięki czemu przyspiesza prędkość pobierania. DAP współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi.

Autor: Exodus


ściągnięć: 2323, średnia ocen: 3,78
dodał: admin, www: http://www.speedbit.com, licencja: adware
FlashGet (v. 2.11.0.1188) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Najnowsza wersja FlashGet’a oznaczona numerkiem 2 podtrzymuję ideologię powstania – szybszego ściągania plików niż w przypadku wbudowanych menadżerów w przeglądarki internetowe. Ponadto od starszego brata wyróżnia się nowym interfejsem i poprawioną stabilnością. Najważniejsze funkcje to: ponowne wznawianie pobierania po utracie połączenia, wcześniejsze zaplanowanie ściągania, wyłączanie komputera po zakończeniu wszystkich zadań. Aplikacja bezproblemowo współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami WWW tj. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera.

Autor: Exodus


ściągnięć: 3601, średnia ocen: 4,17
dodał: admin, www: http://www.amazesoft.com, licencja: freeware
Free Download Manager (v. 2.5 Build 758) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów FDM to świetny akcelerator pobierania plików o wielu możliwościach. Potrafi dzielić plik na kilka części, wznawiać pobieranie po przerwaniu połączenia z siecią, a także wykonywać wcześniej zaplanowane zadania oraz po zakończeniu pracy wyłączyć komputer. Współpracuje z większością przeglądarek internetowych. Na tle innych tego typu programów wyróżnia go opcja eksploracji serwerów FTP

Autor: Exodus


ściągnięć: 2607, średnia ocen: 3,89
dodał: admin, www: http://www.freedownloadmanager.org, licencja: gnu gpl
Fresh Download (v. 7.92) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Akcelerator pobierania danych posiadający funkcje m.in. wznawiania pobierania po utracie połączenia czy wyłączenia komputera po zakończeniu wszystkich zadań. Istotną wadą jest brak polskiej wersji językowej. Współpracuje z popularnymi przeglądarkami.

Autor: Exodus


ściągnięć: 658, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.freshdevices.com, licencja: freeware
LeechGet 2007 (v. 2.1 Release 2000) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Aplikacja posiada standardowe funkcje dla tego typu oprogramowania, czyli: harmonogram pobierania plików, dzielenie na części oraz automatyczne wyłączenie komputera po zakończeniu ściągania. Bez problemu współpracuje z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Autor: Exodus


ściągnięć: 512, średnia ocen: 3
dodał: admin, www: http://www.leechget.net/en/, licencja: freeware
Orbit Downloader (v. 2.4.3) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Dobry akcelerator pobierania plików. Jest bardzo funkcjonalny – potrafi ściągać filmy z takich serwisów jak: YouTube, DailyMotion, GoogleVideo. Umożliwia także pobieranie z RapidShare. Oprócz tego posiada podstawowe funkcje: auto-zamykanie systemu po ściągnięciu wszystkich plików z listy itp. W dodatku współpracuje z większością przeglądarek WWW.

Autor: Exodus


ściągnięć: 760, średnia ocen: 3,5
dodał: admin, www: http://www.orbitdownloader.com, licencja: freeware
YouTubeDownloader+ (v. 1.7) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Free YouTube Downloader+ jest darmowym programem służącym do pobierania plików video z serwisu YouTube. Program oferuje takie funkcje jak: unikalna funkcjonalność polegająca na ekstrakcji tytułu pliku z serwisu YouTube, wiele jednoczesnych pobrań plików, plik raportu w formacie html. Program działa w systemach Windows, Linux oraz MacOS.
ściągnięć: 1061, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://freeyoutubedownloader.net, licencja: freeware
Download Express (v. 1.9.341) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 432, średnia ocen: 1
dodał: admin, www: http://metaproducts.com, licencja: freeware
WellGet (v. 1.25 beta) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 377, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.wellget.com, licencja: freeware
WinGet (v. 3.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 437, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.indentix.com, licencja: freeware
Wrzuta Manager (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Wrzuta Manager to darmowy program pozwalający na szybkie pobieranie nieograniczonej ilości muzyki oraz filmów z serwisu Wrzuta.pl. Obsługa sprowadza się do wklejenia adresu URL na którym znajduje się plik, który chcemy pobrać. Poniżej przeczytasz jakie funkcje oferuje Ci darmowa aplikacja Wrzuta Manager w wersji 1.0:
- Prosty i przejrzysty interfejs programu sprawia, że używanie Wrzuta Manager staje się łatwiejsze.
- Proste pobieranie plików – po prostu wklej link do pliku audio lub video, który chcesz mieć na dysku i kliknij „Pobierz”
- Pobieranie kilku plików na raz – nie musisz czekać, aż plik ściągnie się by pobierać kolejne.
- Odsłuchaj utwór przed jego pobraniem, dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi mediów.
- Aktualizacja z poziomu programu – Twoja wersja Wrzuta Manager będzie zawsze aktualna.
- Wrzuta Manager nie wyświetla niechcianych reklam oraz nie szpieguje twojego PC
ściągnięć: 1022, średnia ocen: 4,09
dodał: admin, www: http://isweb.pl, licencja: freeware