Program Hairy Harry do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

Bandyta (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Po prostu jednoręki bandyta. Bez forsy, ale za to z komentarzem. Ściągaj i niech Moc będzie z Tobą.

Losujemy spośród 6 bil. Wylosowanie trzech, to minimum aby zachować dotychczasowy stan posiadania. Nietypowa pomoc wyjaśni, jak się posłużyć nietypowym menu.
ściągnięć: 7819, średnia ocen: 2,93
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Guziki (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Zadaniem gracza jest ustawienie na planszy kolorowych guziczków zgodnie z podanym wzorem. klikając w żółte przyciski obracamy w prawo cztery sąsiednie guziki.
Do przejścia jest 100 plansz. Grę możemy w każdej chwili przerwać i wrócić do niej w terminie późniejszym.
Po przejściu całej gry możemy wpisać swe nazwisko do statystyki. O pozycji na liście decyduje łączny czas gry. Możemy też poćwiczyć rozwiązywanie na losowo wybranej planszy.
ściągnięć: 2649, średnia ocen: 3,92
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Kuleczki (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Zadaniem gracza jest ustawienie na planszy kolorowych tak, by w danym rzędzie były kule tylko jednego koloru.
Klikając w żółte kwadraty obracamy cztery sąsiadujące kule w prawo zamieniając je miejscami.
Do przejścia jest 10 plansz o różnym stopniu trudności.
ściągnięć: 3222, średnia ocen: 2,29
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Kwadraty (v. 2.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Zadaniem użytkownika jest ułożenie kilku lub kilkunastu liczb na polach kwadratu tak, by suma liczb w kolumnach, wierszach i po przekątnej była zgodna z podanymi wartościami.
ściągnięć: 1422, średnia ocen: 3,67
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Literki (v. 2.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów adaniem gracza jest odgadnąć słowo mając do dyspozycji poprzestawiane literki. Program proponuje cztery różne podejścia do tego problemu, różniące się stopniem trudności:
- przestawiamy litery w jednym wierszu-wyrazie
- przestawiamy spółgłoski w pięciu wyrazach - samogłoski już są na swoich miejscach
- przestawiamy litery w pięciu wyrazach znając położenie samogłosek
- szukamy jednego konkretnego wyrazu mając do dyspozycji pięć prób.

Znalezione już litery są odpowiednio zaznaczane. Istnieje możliwość gry na czas.
ściągnięć: 4581, średnia ocen: 2,83
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Master Mind (v. 1.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Komputerowa wersja popularnej kiedyś gry.
Zadaniem gracza jest odgadnąć kolejność kolorów wylosowanych przez komputer.
Gracz ma możliwość stopniowania trudności przez dobór ilości kolorów i ilości pól, przy czym kolory mogą się powtarzać lub nie.
Właściwy kolor na właściwym miejscu, to jeden czarny guzik. Właściwy kolor, ale nie na swoim miejscu - guzik biały.
ściągnięć: 2174, średnia ocen: 2,88
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Puzzle (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Puzzle mają kształty wielokątów, zaś kształty układane z puzzli są bardzo różne, często bardzo fantazyjne.
Program zawiera 50 plansz o różnym stopniu trudności. Istotny jest również czas przejścia, gdyż to on decyduje o pozycji gracza w rankingu.
Aby nie było zbyt łatwo, niektóre z plansz mają kilka rozwiązań, a zadaniem gracza jest znaleźć to jedyne.
ściągnięć: 6439, średnia ocen: 2,71
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Skarby (v. 2.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów omputerowa wersja klasycznej łamigłówki.
Na planszy ukryto skarby. Wygenerowane liczby mówią, ile skarbów znajduje się na sąsiednich polach, a zadaniem gracza jest je zlokalizować. Mamy do dyspozycji trzy wielkości planszy.
ściągnięć: 2006, średnia ocen: 4,42
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Statki (v. 2.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Stara gra w nowej szacie.
Reguły znane a zagrać możemy z komputerem lub partnerem w sieci lokalnej. Grając z partnerem możemy równocześnie czatować.
ściągnięć: 11316, średnia ocen: 3,24
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Szesnastka (v. 3.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Gra wzorowana na logicznej zabawce pochodzenia amerykańskiego. Gracz przesuwa klocki na wolne pole, by ułożyć je za kolejnością.
Klocki mogą zawierać liczby, jak również fragmenty obrazka.
Do dyspozycji mamy kilka stopni trudności oraz kilkanaście obrazków.

Dodatkowe zestawy: http://wsala(...)bale.exe http://wsala(...)doki.exe
ściągnięć: 1080, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Hydraulik (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program jest próbą przedstawienia starego pomysłu w nowej szacie.
Oto budujemy rurociąg. Nim skończy się czas i zaleje nas woda, mamy połączyć kran z wylewką. Im dłuższy rurociąg tym lepiej, ale w miarę naszych osiągnięć wzrasta stopień trudności.
ściągnięć: 3758, średnia ocen: 3,41
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Sudoku (v. 1.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Sudoku, to gra logiczna mająca swe korzenie w Japonii. Zadaniem gracza jest ustawianie cyfr 1..9 na 81 polowej planszy.

Z programem możemy pracować jak z klasycznym Sudoku, tzn. program generuje dla nas planszę a my mamy ją uzupełnić. Dostępne są trzy poziomy trudności różniące się ilością wstawionych cyfr, ilością możliwych rozwiązań oraz dostępem do podpowiedzi lub nie.
ściągnięć: 7873, średnia ocen: 4,18
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Sokoban (v. 1.25) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Edytor do gry: http://www.gigad(...)ban.html
ściągnięć: 2090, średnia ocen: 4,43
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Kulki (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Kulki, kuleczki. Tu nadchnieniem były inne programy tego właśnie typu. Szczególny ukłon w stronę twórców "Polskich kulek".
Oczywiście nie jest to klon, więc znajdziesz tu kilka nowości i modyfikacji. I graficzna oprawa jest ciekawa.
ściągnięć: 24181, średnia ocen: 3,16
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: freeware
Piramidka (v. 1.00) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Piramidka jest grą logiczną przypominającą nieco zasadami różnego typu pasjanse karciane, tyle że elementami używanymi w rozgrywce nie są karty a kamienie domina. Zasady gry zostały oparte na klasycznej grze rozgrywanej prawdziwymi kamieniami domina, której reguły nie zostały nigdy oficjalnie uściślone a jedynie istnieją w przekazie ustnym i kilku zbiorczych publikacjach. Piramidka, tak jak i inne gry przypominające pasjanse, nie jest zbyt popularna w dobie nowoczesnych gier komputerowych, jednak program ten pozwoli Ci poznać zasady tej jakże ciekawej gry i zapewni długie godziny świetnej zabawy. Piramidka to także typ gry idealny aby rozegrać partyjkę przez kilka minut wolnego czasu bez specjalnego angażowania się w rozgrywkę. Komputerowa wersja tej gry nadaje się więc świetnie do grania w warunkach biurowych i podobnych, gdzie ze względu na małe możliwości komputerów a także na ograniczoną ilość wolnego czasu, granie w inne gry niż pasjanse po prostu nie opłaca się. Mimo to Piramidka doskonale sprawdza się także w domu, szkole oraz wszędzie indziej. Gra posiada 'skórowalny' interfejs, proste do nauczenia zasady i bardzo szczegółowy plik pomocy. Rozpowszechniana na licencji Postcardware.
ściągnięć: 1514, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: cardware
Max 2 (v. 1.00) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Max 2 jest rozbudowaną grą platformową 2D z dużym naciskiem na elementy zręcznościowe i z nieco mniejszym na elementy logiczne. Zasada jest prosta - pokonując kolejne poziomy należy zabijać coraz to wprawniejszych w polowaniu na Ciebie wrogów. Samą przeszkodą nie są oczywiście tylko wrogowie, na drodze do zwycięstwa stanie Ci wiele przeszkód wszelkiego rodzaju - od przesuwających Maxa platform, przez odskocznie aż po platformy elektryczne, nie dość, że porażające co jakiś czas, to jeszcze uniemożliwiające skoki. Nie można także zapomnieć o tak kluczowym elemencie gry jakim jest zbieranie pieniędzy, jak się później okaże duża ilość gotówki jest prawie że niezbędna do ukończenia gry, a już na pewno do odkrycia wszystkich jej sekretów. Pozostaje jeszcze kwestia grafiki i muzyki. Wspomnę więc szybciutko, że wszystkie elementy ruchome gry (tzw. sprite'y, czyli: gracz, przeciwnicy itd.) są wysokiej jakości 256-cio kolorowymi bitmapami z bardzo dopracowaną animacją. Reszta elementów gry powstała z wygenerowanych w wysokiej rozdzielczości tekstur. Tak więc wszelkiego rodzaju tła, platformy itd. to eleganckie obrazy w 17 mln. kolorów. Następna kwestia to muzyka, która pomimo tego, że składa się wyłącznie z plików MIDI, jest utrzymana na przyzwoitym poziomie i na pewno dobrze uzupełnia samą grę, tworząc specyficzny klimat. Dźwięki także dorównują jakością reszcie, praktycznie wszystko posiada w grze swój odgłos: rykoszety, trafieni przeciwnicy, eksplozje itd. Gra jest bardzo grywalna, o czym na pewno przekonasz się szybko !
ściągnięć: 2805, średnia ocen: 3,63
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: freeware
FastBall 2 (v. 1.00) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Druga część klonu Arkanoida. Bardzo dużo poziomów, bonusów, możliwość zmiany skóry, a także wiele innych atrakcji. W porównaniu z częścią pierwszą znacznie poprawiona grafika i sterowanie, dodana została także muzyka.

Do uruchomienia gry jest wymagany poniższy plik systemowy: http://progr(...)cncs.zip
ściągnięć: 2674, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: freeware
Max (v. 1.00) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Max to bardzo ciekawe połączenie gry typu strzelanka, zręcznościówka, platformówka czy gra logiczna. Czy coś takiego jest możliwe ? Ależ tak. I w dodatku prezentuje się całkiem nieźle, szczególnie że posiada duży zestaw poziomów poparty niezłą grafiką (w 17 mln. kolorów) oraz ciekawą muzyką. Sterowanie jest dość nietypowe, ale można się do niego przyzwyczaić. Gra zaopatrzona w instalator oraz plik pomocy.
ściągnięć: 1333, średnia ocen: 3
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: freeware
FastBall (v. 1.00) pl FastBall to kolejny 'klon' Breakout'a (jeśli chodzi o szczegóły to najbardziej znaną grą, gdzie odbijając piłeczkę należy niszczyć cegły jest Arkanoid, jednak sam gatunek zapoczątkowała gra o nazwie Breakout). Cel i zasady tego typu gier są oczywiście wszystkim znane, powiem więc tylko że ta odmiana posiada nienajgorszą grafikę (pochodzącą z bibliotek TGF) i jest w pełni udźwiękowiona (w przeciwieństwie choćby do pierwszej części Maxa). Gra zawiera także szczegółowy plik pomocy.

Do uruchomienia gry jest wymagany poniższy plik systemowy: http://progr(...)cncs.zip
ściągnięć: 1167, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: freeware
Obcy SE (v. 1.00) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Obcy to jedna z pierwszych moich gier nadających się do grania. Można ją przejść w 10 minut, mimo to warto zagrać bo grafika nie jest najgorsza. Gra jest dość przenośna ze względu na swój rozmiar. Ściągnij jeśli masz 10-20 minut wolnego czasu.


Pobierz wymagany plik systemowy: http://progr(...)cncs.zip
ściągnięć: 1069, średnia ocen: 4,25
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: freeware
Kolekcja Klasycznych Gier (v. 1.10) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Zestaw zawierający dwie gry: Freeway + i Air-Sea Battle +. Naśladują one wiernie swe oryginały znane m.in. z konsoli Atari 2600, jednak posiadają znacznie poprawiony dźwięk oraz grafikę.

Do uruchomienia gier potrzebny jest poniższy plik systemowy: http://progr(...)cncs.zip
ściągnięć: 1730, średnia ocen: 4,67
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: freeware
Blue Bird (v. 1.1.2) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Gracz w tej grze kieruje ptakiem, który musi przetrwać w niebezpiecznej dżungli. Żywi się robaczkami i żeby przeżyć musi je wszystkie zebrać. Nie wszystkie robaki są jadalne, niektóre gryzą, więc musi uważać. Na ptaka czyhają też na tygrysy.
Nasz ptaszek nie jest całkiem bezbronny, robi to każdy ptak, a czego wszyscy się boją i brzydzą :)
Jest też jeden dziwny przedmiot który będzie go szczególnie prześladował, na dodatek jest odporny na jego tajną broń.
ściągnięć: 1849, średnia ocen: 3,67
dodał: admin, www: http://serwistv.w.interia.pl, licencja: freeware
Hairy Harry (v. 1.2.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 8592, średnia ocen: 4,32
dodał: admin, www: http://hairyharry.de, licencja: freeware