Program MADHOUSE do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

Zenek Zombie (v. 1.0.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Zenek Zombie to platformówka z elementami gry przygodowej i RPG. Gracz wciela się w postać Zenka, który jest naocznym świadkiem porwania swojej żony. Niezbyt odważny bohater postanawia odzyskać ukochaną. Z pomocą przychodzi dziadek ucząc go magii.. Wędruje on przez świat pełen nieprzyjaciół zbierając po drodze diamenty i monety. Dzięki nim może w mieście się uzdrowić, dokupić życia, nauczyć wyższego poziomu magii. Diamenty można też zdobywać poprzez wykonywanie wielu misji pobocznych.
ściągnięć: 8125, średnia ocen: 4,24
dodał: admin, www: http://kalafior.tk, licencja: freeware
Elf Elfonsinio (v. 1.0.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Elf Elfonsinio zostaje wezwany przez Mikołaja Miki do swojego gabinetu. Okazuje się, że chodzi o czyn, którego umyślnie dokonał Elfonsinio - wystrugał sobie wykałaczki z płoz sań Mikołaja. Za karę musi pomóc mu ustroić świąteczną choinkę stojącą przy domu Mikołaja.

Trzeba zawieszać we wskazanym miejscu daną ozdobę. Możesz wybierać spośród siedmiu ich rodzajów. Wraz z zawieszaniem kolejnych bombek odkrywają się nowe. Zmniejsza się również czas na turę. Każdy prawidłowy ruch jest punktowany (im dłuższy lot ozdoby do celu, tym więcej punktów). Tym sposobem powiększany jest także wskaźnik dodatkowej ozdoby, którego zapełnienie jest nagradzane dodatkową ozdobą. Zawieszenie złej bombki jest karane odjęciem zdobytych podczas lotu punktów. Gdy zmarnujesz wszystkie dostępne ozdoby kończysz grę.
ściągnięć: 2404, średnia ocen: 3,79
dodał: admin, www: http://kalafior.tk, licencja: freeware
Mega Hiper Japko Ekstrim (v. 1.1.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez rozbijanie spadających głazów. Pomogą Ci w tym różne bonusy (m.in.: Mega skok, ultra dwururka...). Punkty otrzymujesz również za jak najdłuższe wytrwanie - co sekundę do wyniku dodaje się pula punktów równa wartości aktualnego poziomu.
ściągnięć: 1833, średnia ocen: 2,45
dodał: admin, www: http://kalafior.tk, licencja: freeware
Robot Robuś (v. 1.2.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Jesteś tytułowym Robotem Robusiem, który pracuje w FTA, czyli Firmie Tajnych Agentów. Twoim przełożonym jest Szef Szefko, który daje Ci zadania do wykonania. Gra podzielona jest na 5 misji. Każda z nich to odrębny świat, który cechuje się różnymi niebezpieczeństwami.
ściągnięć: 3279, średnia ocen: 3,62
dodał: admin, www: http://kalafior.tk, licencja: freeware
Kromka & Chleba (v. 1.2.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Gra, w której wymagana jest zręczność i trochę myślenia. Twoim zadaniem jest uwolnienie Chleby poprzez włączenie wyciągarki, która podniesie klatkę. Streujesz Kromką, który zamiast nóg ma gigantyczną sprężynę od długopisa. Na drodze staną Ci różni wrogowie - od małych czołgów do strzelających ogromnymi kulami armat.
ściągnięć: 1387, średnia ocen: 2,33
dodał: admin, www: http://kalafior.tk, licencja: freeware
Zupojadek (v. 1.3.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Gra w której wcielamy się w postać Zupojadka - chłopka, który lubi jeść zupę. Naszym zadaniem jest zebranie literek tworzacych słowo ZUPPA. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ na drodze staną Ci różni wrogowie. W każdym poziomie jest również ograniczenie czasowe, w którym musisz się zmieścić.
ściągnięć: 1731, średnia ocen: 2,83
dodał: admin, www: http://kalafior.tk, licencja: freeware
Secret Maryo Chronicles (v. 1.4) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów W Secret Maryo Chronicles gracz wciela się w postać hydraulika, który ma za zadanie uwolnić księżniczkę. Oczywiście nie jest to takie proste, ponieważ w grze zastosowano różne utrudnienia.
ściągnięć: 2640, średnia ocen: 3,5
dodał: admin, www: http://www.secretmaryo.org, licencja: gnu gpl
Super Mario War (v. 1.7) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 24367, średnia ocen: 3,82
dodał: admin, www: http://www.smw.72dpiarmy.com, licencja: gnu gpl
Super Mario Quest: Deluxe średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 6746, średnia ocen: 4,08
dodał: admin, www: http://, licencja: freeware
Hickory (v. ?)
ściągnięć: 601, średnia ocen: -
dodał: admin, www: - , licencja: freeware
Crash Bandicoot 2D (v. ?) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 14923, średnia ocen: 3,6
dodał: admin, www: - , licencja: freeware
Xrick (v. 0.2.1.2.1.2) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 903, średnia ocen: 3
dodał: admin, www: http://www.bigorno.net, licencja: gpl
World of Chaos DX (v. ?)
ściągnięć: 605, średnia ocen: -
dodał: admin, www: - , licencja: freeware
Blow Everything Up 2! (v. ?) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 1505, średnia ocen: 3,87
dodał: admin, www: http://seasoft.victorygames.info, licencja: freeware
SuperTux (v. 0.3.1) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Gra ta jest zainspirowana grą Super Mario Bros, jednak zamiast hydraulikiem poruszamy się linuksowym pingwinkiem. Do przejścia mamy wiele etapów, w których musimy pokonać dużą liczbę przeciwników. Dodatkowo każdy może tworzyć własne etapy, dzięki edytorowi poziomów Flexlay.
ściągnięć: 10628, średnia ocen: 4,14
dodał: admin, www: http://supertux.lethargik.org/, licencja: gpl
Elf Elfonsinio 2 (v. 1.0.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Elf Elfonsinio 2 to druga część przygód niesfornego elfa, pomocnika Mikołaja Miki, razem z którym mieszkają w ciszy i spokoju na biegunie północnym. Tym razem główny bohater dostanie wyjątkowe i bardzo odpowiedzialne zadanie od Świętego. EE2 jest prostą platformówką (zbieraj, przechodź plansze, unikaj wrogów). Przyjdzie nam podróżować po 3 światach odwzorowujących 3 pory roku (lato, jesień, zimę).Każdy z nich będzie się wyróżniał się rozmaitymi rodzajami przeciwników i elementów tła.
ściągnięć: 1714, średnia ocen: 2,78
dodał: admin, www: http://kalafior.tk/, licencja: freeware
MADHOUSE średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Polecana szczególnie dla miłośników horrorów."Madhouse" daje nam możliwość gry przez Internet oraz w trybie LAN,do wyboru mamy różne akcesoria,naszym zadaniem jest zneutralizowanie przeciwnika.
ściągnięć: 804, średnia ocen: 1
dodał: admin, www: - , licencja: freeware