Program Streets Of Rage Remake do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

Sumotori Dreams (v. 1.02) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Sumotori Dreams dzięki zaawansowanej fizyce, uzyskała sporą popularność. W grze rozgrywane są "pojedynki" sumo.
ściągnięć: 4876, średnia ocen: 3,1
dodał: admin, www: http://web.t-online.hu/archee83/sumotori/, licencja: freeware
Ultimate Steroids (v. 1.21) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Przy pomocy statku kosmicznego, trzeba niszczyć nadciągające asteroidy. Cel gry - zdobyć jak najwięcej punktów ;)
ściągnięć: 5371, średnia ocen: 2,85
dodał: admin, www: http://www.steroidsgame.cjb.net/, licencja: freeware
Island Wars! (v. ?) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 2449, średnia ocen: 3,24
dodał: admin, www: http://www.interactionstudios.com/, licencja: freeware
Blocktality (v. 1.0.1) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Blocktality jest strzelanką z lotu ptaka.
ściągnięć: 3301, średnia ocen: 2,92
dodał: admin, www: http://blocktality.sourceforge.net, licencja: gnu gpl
Grand Theft Auto (v. ?) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Grand Theft Auto – pierwsza część serii Grand Theft Auto, wyprodukowana przez firmę DMA Design w 1997 roku.

Gra rozpoczyna się w Liberty City. Tam gracz przechodzi pierwsze misje w grze, walcząc o przetrwanie. Po przejściu treningu i zdobyciu odpowiedniej ilości pieniędzy dalsza rozgrywka odbywa się w San Andreas, a następnie w Vice City. Wszystkie miasta mają odmienną zabudowę, w każdym mieście inaczej wyglądają też pojazdy, jakimi gracz może się poruszać.

Gra daje graczowi wolną rękę - może on przechadzać się po mieście, jeździć po nim samochodem lub motocyklem albo wykonywać misje od swych zleceniodawców. Można grać także przez Internet lub w sieci lokalnej (LAN).

W grze istnieje też bonus Gouranga, który zdobywa się, gdy zabije się wszystkich członków pochodu Hari Krishna jednocześnie, oraz misje Kill Frenzy (ang. szał zabijania), w których musimy zniszczyć określoną liczbę samochodów, bądź zabić odpowiednią liczbę ludzi, za co zdobywamy owe punkty. Gdy gracz zbytnio przewini, jego poczynaniami zaczyna interesować się policja. Wtedy gracz ma do wyboru: albo poddać się, albo uciekać. Jeśli policja nie będzie w stanie sobie poradzić, ustawia na ulicach blokady z policjantami uzbrojonymi w karabiny maszynowe.

W grze istnieją też kody, dzięki którym gra staje się łatwiejsza, np. broń, pancerz, dodatkowe życie, punkty (pieniądze) lub gra bez policji.
ściągnięć: 11451, średnia ocen: 4,03
dodał: admin, www: http://www.rockstargames.com, licencja: freeware
Grand Theft Auto 2 (v. ?) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Grand Theft Auto II – druga część serii Grand Theft Auto, wydana w październiku 1999 roku. Producentem gry jest DMA Design.

Zadaniem gracza, podobnie jak w poprzedniej części jest zdobycie określonej ilości pieniędzy - punktów, co umożliwia przejście do kolejnego poziomu. Pieniądze-punkty otrzymuje się za większość przestępstw, jak morderstwa, kradzieże pojazdów, niszczenie mienia, ucieczki przed policją i przede wszystkim wykonywanie zadań zlecanych przez przedstawicieli gangów występujących w danym mieście. Możliwa jest także gra w trybie multiplayer.

Akcja gry osadzona jest roku 1999 w miescie Liberty City. Gracz kieruje poczynaniami Claude'a Speeda, przestępcy świeżo wypuszczonego z więzienia.
ściągnięć: 17147, średnia ocen: 3,79
dodał: admin, www: http://www.rockstargames.com, licencja: freeware
Chicken Invaders (v. ?) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Chicken Invaders - gra zręcznościowa, stworzona przez InterAction Studios.

Gracz wciela się w pilota pojazdu kosmicznego, walczącego z najeźdźcami - kurczakami. Do pokonania wroga używa się promieni lasera i rakiet. Należy też uważać na wystrzeliwane jajka. Ziemia została zaatakowana przez zmutowane kury, wielkości pojazdu kosmicznego, niemające problemu z oddychaniem w kosmosie, tudzież ciśnieniem atmosferycznym, które powinno je rozsadzić. Gracz musi walczyć z owymi kurami, jak również z asteroidami, by w ostatniej planszy zmierzyć się z kurą-matką. Niestety nie dane mu będzie powrócić na ziemię w chwale, gdyż tuż po pokonaniu bossa gracz wpada w pętlę czasoprzestrzenną i musi ratować świat od początku. Gra toczy się w kołko (coś jak na filmnie "dzień śfistaka"), aż do momentu śmierci bohatera.
ściągnięć: 29743, średnia ocen: 4,05
dodał: admin, www: http://www.interactionstudios.com, licencja: freeware
G-Sector (v. ?) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 1662, średnia ocen: 3,22
dodał: admin, www: - , licencja: freeware
Star Wars Fleet Commander - Clone Wars (v. ?) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów W tej grze twoim zadaniem jest odpieranie Separatystów przy pomocy trzech baterii turbolaserów, oddziału klonów, grupy Jedi i zmasowanego ataku lotniczego.
ściągnięć: 8224, średnia ocen: 3,75
dodał: admin, www: - , licencja: freeware
Wormux (v. 0.8) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Wormux to dwuwymiarowa gra komputerowa wzorowana na popularnej grze Worms. W przeciwieństwie do pierwowzoru jest dostępna za darmo na licencji GPL.

W grze bierze udział co najmniej dwóch graczy, którzy kontrolują swoją drużynę. Jej celem jest zabicie graczy przeciwnika za pomocą przeróżnej broni (wyrzutni rakiet, dynamitu, kija bejsbolowego, miotacza płomieni, itd.).

Od wersji 0.8 istnieje także możliwość gry poprzez sieć. Możliwa jest także gra z przeciwnikiem komputerowym (poprzez wpisanie w pole nazwy zespołu frazy "AI-stupid"), jednakże w chwili obecnej implementacja algorytmu sztucznej inteligencji znajduje się w powijakach.


Linux: http://downl(...).tar.bz2
Mac: http://downl(...)al-3.dmg
FreeBSD: http://www.fresh(...)/wormux/
Source: http://downl(...).tar.bz2
LiveCD: http://downl(...).0.3.iso
ściągnięć: 5307, średnia ocen: 3,38
dodał: admin, www: http://wormux.org, licencja: gpl
Streets Of Rage Remake (v. 4.01b) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Remake gry Streets Of Rage, w której chodzi o uliczną bijatykę.
ściągnięć: 2232, średnia ocen: 3,81
dodał: admin, www: http://www.bombergames.net/, licencja: freeware