Program Skyfire do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

Hitchhiker (v. 0.4) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Prosty w obsłudze program do monitowania i łączenia z sieciami WLAN. Wg danych producenta dla poprawnego działania aplikacji potrzebna jest poprawka .NET Compact Framework 2.0. Program może być uruchomiony na PDA/Telefonach z systemem WM 2003(SE)/5.0/6.0
ściągnięć: 1070, średnia ocen: 3
dodał: admin, www: http://, licencja: freeware
WeFi dla WM 5.0 (v. 2.9.0.0) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów WeFi jest świetnym narzędziem do znajdowania i łączenia z sieciami WLAN. Dzięki niemu zawsze otrzymasz optymalne połączenie. Kiedy nie jesteś połączony, WeFi na bieżąco monitoruje Twoje otoczenie, tak aby w razie potrzeby uzyskać połączenie z najlepszą siecią.
ściągnięć: 752, średnia ocen: 4,6
dodał: admin, www: http://, licencja: freeware
WeFi dla WM 6.0/6.1 (v. 2.9.0.0) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów WeFi jest świetnym narzędziem do znajdowania i łączenia z sieciami WLAN. Dzięki niemu zawsze otrzymasz optymalne połączenie. Kiedy nie jesteś połączony, WeFi na bieżąco monitoruje Twoje otoczenie, tak aby w razie potrzeby uzyskać połączenie z najlepszą siecią.
ściągnięć: 791, średnia ocen: 4,5
dodał: admin, www: http://, licencja: freeware
WiFiFoFum (v. 2.2.12) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Jeden z najlepszych skanerów WiFi. W trakcie skanowania tworzy radar, z dostępnymi sieciami oraz pokazuje przybliżoną odległość. Jeżeli palmtop posiada moduł GPS, program stworzy mapę znalezionych punktów dostępowych.

Systemy : Windows Mobile 5.0/6.0
ściągnięć: 1496, średnia ocen: 3,75
dodał: admin, www: http://, licencja: freeware
FoldersFTPed (v. 1.0) rogram pozwalający na przesyłanie do FTP wielu plików i folderów na raz.

System operacyjny: Windows Mobile 5.0 lub nowszy
ściągnięć: 221, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://, licencja: freeware
Mobilne Gadu-Gadu (v. 1.3b2318) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Mobilna wersja komunikatora Gadu-Gadu posiada wszystkie najważniejsze funkcje Gadu-Gadu, jakie znasz z komputera stacjonarnego. Komunikator działa na wszystkich najpopularniejszych nowoczesnych telefonach komórkowych oraz urządzeniach przenośnych typu PDA!
ściągnięć: 2079, średnia ocen: 3,75
dodał: admin, www: http://www.gadu-gadu.pl/, licencja: freeware
ICQ (v. 1.0.8.1) Komunikator ICQ w wersji dla Windows Mobile. Aplikacja daje możliwość kontaktowania się ze wszystkimi użytkownikami gdzie tylko jesteś, nie zapominając o najważniejszych cechach programu znanych z platformy Windows.
ściągnięć: 342, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://, licencja: freeware
Skype (v. 2.5.0.205) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Skype w wersji dla Pocket PC:
-Bezpłatne połączenia ze znajomymi i rodziną przez komórkę.
-Oszczędność na połączeniach: w domu, w biurze lub w podróży.
-Wszędzie i w każdej chwili: bez konieczności korzystania z komputera.
Aby połączenia działały prawidłowo producent zaleca szybkie połączenie z Internetem poprzez 3G lub WiFi.
ściągnięć: 845, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://www.skype.com, licencja: freeware
Skyfire (v. 1.0) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Przeglądarka mająca być konkurencją dla najlepszej w tym segmencie Opery Mobile. Oferuje swoim użytkownikom bardzo podobną funkcjonalność. Przede wszystkim w pełni obsługuje Flsha'a i AJAX'a. Tym samym korzystanie z zasobów Google Maps czy YouTube nie powinno być problemem. Strony internetowe są otwierane w kartach i dopasowywane do rozmiaru ekranu. Możemy je powiększać w dowolnych miejscach podobnie jak w Operze. Aplikacja bardzo szybko ładuje strony internetowe.
ściągnięć: 1521, średnia ocen: 3,75
dodał: admin, www: http://www.skyfire.com/, licencja: freeware