Program WyvernWorks Firewall 2004 do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

ZoneAlarm (v. 7.0.462.000) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Jeden z najlepszych programów, służący do zabezpieczenia komputera przed różnego rodzaju atakami, z sieci lokalnej oraz Internetu. Program umożliwia skuteczne blokowanie prób dostępu do komputera z zewnątrz. Aplikacja w wersji bezpłatnej oferuje ograniczoną funkcjonalność w stosunku do płatnej odmiany.
ściągnięć: 749, średnia ocen: 4,17
dodał: admin, www: http://www.zonelabs.com, licencja: freeware
Ashampoo FireWall (v. 1.20) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów FireWall firmy Ashampoo.
Dzięki staraniom z firmy, ten program stał się bardzo łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika - jednym kliknięciem można zablokować lub odblokować dostęp programu do Internetu.
ściągnięć: 929, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://www.ashampoo.com, licencja: freeware
Comodo Firewall Pro (v. 3.0.25.378) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Comodo Firewall Pro jest przeznaczonej do zabezpieczania sieci i komputerów przed różnego rodzaju intruzami: konie trojańskie, keyloggery czy malware. Program monitoruje każdą uruchomioną aplikacje, dzięki czemu nie ma mowy o przedostaniu się do naszego systemu niechcianego intruza.
ściągnięć: 689, średnia ocen: 4,75
dodał: admin, www: http://www.comodo.com, licencja: freeware
Jetico Personal Firewall (v. 1.0.1.61) Darmowa zapora ogniowa chroniąca komputer przed atakami z zewnątrz. Aplikacja oferuje ochronę na trzech różnych płaszczyznach:
- iltrowanie pakietów sieciowych niskiego poziomu;
- filtrowanie zdarzeń na poziomie aplikacji;
- filtrowanie na poziomie aktywności użytkownika.
Jest również możliwość tworzenia własnej polisy bezpieczeństwa.


Jest to ostatnia darmowa wersja.
ściągnięć: 354, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.jetico.com, licencja: freeware
PC Tools Firewall Plus (v. 3.0.0.52) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program, dzięki miłemu interfejsowi, jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Można się przełączyć między dwoma trybami - prostym i zaawansowanym. Przy tym drugim informacje o pakietach są bardzo szczegółowe. Na dodatek ikonka w zasobniku systemowym pokazuje, jak sieć jest obciążona.
ściągnięć: 649, średnia ocen: 3,67
dodał: admin, www: http://www.pctools.com, licencja: freeware
Sunbelt Personal Firewall (v. 4.6.1845) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Sunbelt Personal Firewall to zapora sieciowa, która ułatwia użytkownikom kontrolę nad wymianą danych ich komputerów z innymi komputerami w Internecie lub sieci lokalnej. Blokowanie wyszukiwania cennych informacji, blokowanie okienek pop-up, filtrowanie banerów reklamowych, ciasteczek oraz programów szpiegujących, to podstawowe funkcje SPF. Po instalacji program Sunbelt Personal Firewall działa w pełnej wersji przez 30 dni, a następnie staje się dostępny jedynie w wersji ograniczonej.
ściągnięć: 574, średnia ocen: 3,8
dodał: admin, www: http://www.sunbeltsoftware.com, licencja: freeware
Sygate Personal Firewall (v. 5.6) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Prosta w obsłudze i skuteczna zapora ogniowa, zapewniająca bezpieczeństwo lokalnego komputera. Program można skonfigurować tak, aby informował o podejrzanych, nieautoryzowanych próbach dostępu do komputera, jednocześnie zezwalając na wymianę danych do poprawnego działania stron WWW. Aplikacja może poinformować administratora systemu o danym zdarzeniu za pomocą poczty elektronicznej.
ściągnięć: 368, średnia ocen: 1
dodał: admin, www: http://www.sygate.com, licencja: freeware
R-Firewall (v. 1.0) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów R-Firewall chroni nasz komputer przed atakami hakerów, trojanów i innymi zagrożeniami. Blokuje także pocztę e-mail i blokuje niebezpieczne elementy stron www.
ściągnięć: 307, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.r-tt.com/, licencja: freeware
GhostWall (v. 1.150) Bezpłatna zapora ogniowa,która ma na celu zabezpieczenie Twojego komputera. Głownym celem aplikacji jest zastąpienie domyślnej zapory Windows.
ściągnięć: 290, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.ghostsecurity.com, licencja: freeware
Online Armor (free edition) (v. 3.1.0.27 Beta) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Online Armor Free ma za zadanie kontrolować ruch sieciowy naszego komputera. Program także zabezpiecza autostart, ochrania zamykanie procesów i nie pozwala na wykonanie szkodliwego kodu w systemie.
ściągnięć: 705, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.tallemu.com, licencja: freeware
SoftPerfect Personal Firewall (v. 1.4.1) SoftPerfect Personal Firewall to zapora sieciowa która chroni nasz komputer przed atakami z internetu lub sieci lokalnej. Program ten nie jest raczej przeznaczony dla początkujących użytkowników, ponieważ wymaga wiedzy o połączeniach dla prawidłowej konfiguracji.
ściągnięć: 246, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.softperfect.com, licencja: freeware
Windows Worms Doors Cleaner (v. 1.4.1) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Windows Worms Doors Cleaner ma za zadanie zamknięcie portów i usług które mogą być użyte przez trojany, robaki itp.
ściągnięć: 669, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.firewallleaktester.com, licencja: freeware
WyvernWorks Firewall 2004 (v. 5.2) WyvernWorks Firewall 2004 to firewall które może być bez przeszkód użyty przez początkujących użytkowników. Posiada także skaner portów.
ściągnięć: 264, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.wyvernworks.com, licencja: freeware