Program Kolorowanka do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

Tux Paint (v. 0.9.20b) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Bezpłatny program graficzny dla dzieci, dzięki któremu maluchy mogą tworzyć własne dzieła. Dostępne są takie narzędzia jak: pędzel, kształty, linie i pieczątki.
ściągnięć: 9994, średnia ocen: 4,28
dodał: admin, www: http://www.newbreedsoftware.com/tuxpaint, licencja: gnu gpl
BlockCAD (v. 3.18) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 1213, średnia ocen: 4,13
dodał: admin, www: http://web.telia.com/~u16122508/anders.htm, licencja: freeware
KidzBrowser (v. 2.0) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 820, średnia ocen: 2,67
dodał: admin, www: http://www.kidzbrowser.com, licencja: gnu gpl
LEGO Digital Designer (v. 2.3.14) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 2077, średnia ocen: 4,41
dodał: admin, www: http://factory.lego.com, licencja: freeware
Kolorki (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Klasyczna, elektroniczna kolorowanka dla dzieci.
Szeroki i intuicyjny wybór kolorów pod obiema klawiszami myszy, grupowanie obrazków w foldery, dołączanie własnych obrazków, kopiowanie obrazków czystych i pomalowanych, cofanie ostatniego zalania

Do programu dołączono kilkadziesiąt obrazków znalezionych w internecie.

Program ma dość nietypowy status. Możesz korzystać z programu do woli, pod warunkiem wysłania do autora własnego obrazka do wykorzystania w programie.
ściągnięć: 2051, średnia ocen: 3,6
dodał: admin, www: http://wsalamon.republika.pl, licencja: cardware
Kolorowanka (v. ?) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Kolorowanka to bardzo przyjazny w obsłudze a zarazem rozbudowany program służący do - jak sama nazwa wskazuje - kolorowania obrazków. Nie jest on przeznaczony tylko i wyłącznie dla małych dzieci, albowiem jak wiadomo, czynność ta ma właściwości mocno relaksujące. Może więc następnym razem po całym dniu walki z buntującym się systemem operacyjnym, zamiast zabierać się za wyrzucanie komputera przez okno czy gonienie domowych gryzoni z niebezpiecznymi narzędziami - usiądziesz przed Kolorowanką i odprężysz się :). Jeśli jesteś zaś użytkownikiem komputera, który dorobił się dzieci - proszę bardzo, Kolorowanka to przyjemna, bezkrwista zabawka w sam raz dla dzieci w każdym wieku. Program zaopatrzony jest w bogatą paletę barw, jednoczesną obsługę dwóch kolorów i siedmiu styli wypełnienia a także w zapis i odczyt plików zarówno w formacie BMP jak i PNG. Ponadto zawiera bardzo szczegółowy plik pomocy. Rozpowszechniany na licencji Postcardware.
ściągnięć: 2064, średnia ocen: 2,67
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: cardware