Program Budżet osobisty do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

PITY 2010 xls (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów PITY 2010 xls to zestaw arkuszy w Excelu zawierających interaktywne formularze zeznań podatkowych za 2010 rok.
PITY 2010 xls zawiera formularze zeznań podatkowych za 2010 rok: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 z kompletem niezbędnych załączników oraz ustawy PIT, PPE i broszury informacyjne.
PITY 2010 xls pozwala na import danych z poprzedniego roku. Do uruchomienia programu zaleca się Excel od 97 wzwyż.
ściągnięć: 2322, średnia ocen: 4,44
dodał: admin, www: http://www.pit.republika.pl, licencja: freeware
Kalendarzyk (v. 5.9) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 1586, średnia ocen: 3,58
dodał: admin, www: http://www.kalendarzyk.pl, licencja: freeware
Karta (v. 3.3) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 577, średnia ocen: 4,25
dodał: admin, www: http://elprogs.republika.pl, licencja: freeware
Twój Dietetyk (v. 1.0.3) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 1127, średnia ocen: 4,08
dodał: admin, www: http://republika.pl/m_dutkiewicz, licencja: freeware
Tabele Kursów Walut (v. 1.402) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 432, średnia ocen: 3,33
dodał: admin, www: http://www.galas.com.pl, licencja: freeware
OutCookFull (v. 1.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 1129, średnia ocen: 3,71
dodał: admin, www: http://www.outcook.pl, licencja: gnu gpl
Autko (v. 1.1.0 beta) pl
ściągnięć: 826, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://autko.trek.livenet.pl, licencja: freeware
Bookmacher (v. 2.8) pl
ściągnięć: 388, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.wojciechkulik.pl, licencja: freeware
Pogoda (v. 1.61) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 2225, średnia ocen: 3,74
dodał: admin, www: - , licencja: freeware
Prognoza pogody (v. 0.4) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 1050, średnia ocen: 2,17
dodał: admin, www: http://interpc.pl/~pwywiol/pogoda, licencja: freeware
Weather Watcher (v. 5.6.24a)
ściągnięć: 338, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.singerscreations.com, licencja: freeware
PITy 2006 - Doradca (v. 1.0.1.2) pl
ściągnięć: 307, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.pity.pl, licencja: freeware
PITy 2006 (v. 1.0.1.30) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 505, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.pity.pl, licencja: freeware
Domowa biblioteczka (v. ?) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 562, średnia ocen: 2
dodał: admin, www: http://www.spektrus.republika.pl, licencja: freeware
Kaloria (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Programik obliczy ilość kalorii spalonych przez Twój organizm podczas różnych rodzajów aktywności ruchowej.
ściągnięć: 519, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://m_dutkiewicz.republika.pl, licencja: freeware
King-Size (v. 1.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Programik przelicza jakie powinny być idealne proporcje ciała (klatka, ramie, udo itp.), na podstawie wprowadzonego wzrostu i wagi.
ściągnięć: 561, średnia ocen: 3,4
dodał: admin, www: http://m_dutkiewicz.republika.pl, licencja: freeware
Mowa Kwiatów (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Od dawien dawna wielu kwiatom i roślinom przypisuje sie różne znaczenia. Są symbolami wyrażającymi nasze myśli i uczucia, jako nieodzowna cześć sentymentalnej gry zakochanych. Zgromadzone w programie informacje pochodza z kilku różnych źródeł o tym, jakie komunikaty przekazuje dany gatunek roślin, nie tylko z tych "kwiaciarnianych", ale tez z tych, które możemy spotkać w lesie czy na łące.
ściągnięć: 657, średnia ocen: 3,83
dodał: admin, www: http://m_dutkiewicz.republika.pl, licencja: freeware
VZM-1 Zwrot VAT za materiały budowlane (v. 1.5) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program opracowany w Excel 2003 służy do przygotowania wniosku dla osób fizycznych ubiegających się o zwrot części podatku VAT od materiałów budowlanych zakupionych po dniu 1 maja 2004 r. z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe jak budowa czy remont.
ściągnięć: 28624, średnia ocen: 2,97
dodał: admin, www: http://www.formatxls.republika.pl, licencja: freeware
Przypominacz (v. ?) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapomnieć o czymś ważnym dla Ciebie siedząc przed komputerem ? Tak ? W takim razie Przypominacz to program w sam raz dla Ciebie ! Główną funkcją Przypominacza jest wyświetlanie o wybranej przez Ciebie wcześniej dacie i godzinie komunikatu o dowolnej treści. Komunikaty można planować z dowolnym wyprzedzeniem, nawet kilkumiesięcznym. Komunikat nie musi być jednak pokazywany o konkretnej dacie i godzinie. Istnieje możliwość tworzenia komunikatów wyświetlanych codziennie o ustalonej porze, bądź określonego dnia zaraz po włączeniu komputera. Na dodatek jeśli w momencie ukazania się komunikatu nie za bardzo możemy wykonać czynność o której nam przypominano w danej chwili - nie ma problemu: w wyświetlanym dialogu wystarczy użyć przycisku Anuluj zamiast OK i wiadomość zostanie wyświetlona po pewnym (ustawionym w opcjach) czasie. Można powtarzać to do znudzenia, czyli aż do momentu kiedy w końcu znajdziemy odpowiednią ilość czasu. Natomiast jeśli o wybranej porze akurat komputer będzie wyłączony, Przypominacz bezzwłocznie przypomni Ci o przedawnionym komunikacie przy najbliższym starcie systemu. Ponadto przed każdym pokazaniem komunikatu może być odtwarzany wybrany przez Ciebie dźwięk a nawet mogą być minimalizowane okna innych programów tak aby wiadomość na pewno nie uszła Twojej uwadze. Oprócz wyświetlania komunikatów program potrafi także zamykać system oraz restartować komputer o dowolnej porze. Może także uruchamiać dowolne pliki (co powiesz na pobudkę ulubionym utworem MP3 ?). Kolejną funkcją programu jest pokazywanie 'kartki z kalendarza', zarówno podczas startu systemu bądź na żądanie użytkownika. Kartka z kalendarza zawiera aktualną datę, dzień roku oraz imiona solenizantów z danego dnia. Przypominacz to szybki, wydajny i banalny w obsłudze program. Zalecam dokładną lekturę pliku pomocy w celu zapoznania się ze wszystkimi możliwościami jakie daje program. Warto go mieć.
ściągnięć: 1256, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: freeware
Pomocnik krzyżówkowicza (v. ?) pl Pomocnik krzyżówkowicza to wygodny w użyciu program, który niewątpliwie zostanie doceniony przez każdego miłośnika krzyżówek. Służy on bowiem do wyszukiwania wyrazów na podstawie kilku znanych liter. Najłatwiej wyjaśnić to na przykładzie. Powiedzmy że mamy w jakiejś krzyżówce 7-literowe hasło opisane jako 'na nim dużo cętek'. Na początku nic nam nie przychodzi do głowy, więc rozwiązujemy inne hasła przecinające się z naszym tajemniczym wyrazem. W wyniku tego otrzymaliśmy pierwszą literę: L, trzecią: M i ostatnią; siódmą: T. Nadal nic nam się nie kojarzy ? Wpisujemy więc do Pomocnika krzyżówkowicza następujący wyraz: l?m???t - jak widać nieznane litery zastępujemy znakami zapytania. Program sugeruje cztery hasła pasujące do podanego przez nas wzoru: lambert, laminat, lampart, limonit. No tak, teraz wybór jest oczywisty - 'co ma dużo cętek' ? - oczywiście że lampart. Jak widzisz z Pomocnikiem krzyżówkowicza żadne hasło nie będzie Ci już straszne ! Dużą zaletą programu jest bogaty słownik zawierający pokaźną ilość wyrazów oraz bardzo szczegółowy plik pomocy.
ściągnięć: 923, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: freeware
Zeszyt (v. 1.2) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Główny cel programu to przechowywanie notatek, podzielonych na kategorie. program w wygodny sposób kataloguje notatki, a my mamy do nich swobodny dostęp. Program potrafi przeszukiwać wszystkie notatki w poszukiwaniu konkretnego wyrazu, może służyć do prostej obróbki tekstu. Posiada zestaw narzędzi pozwalających przyśpieszyć pisanie notatek.

Dodatkowe funkcje:
- skalowanie wielu obrazków na raz
- nagrywanie dźwięku
- operacje na plikach tekstowych
- tworzenie zrzutów ekranu (screenshot), jest opcja tworzenia zrzutów co kilka sekund
- zapisywanie (ukrywanie) tekstu w obrazkach
- blokada programu hasłem
- i wiele innych :)
ściągnięć: 1522, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://www.diem.cba.pl, licencja: freeware
Kalkulator Porodu (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Kalkulator terminu porodu obliczy prawdopodobny dzień urodzin Twojego dziecka. Wszystko czego potrzebujesz, to data pierwszego dnia ostatniej miesiączki oraz długość cyklu.
ściągnięć: 474, średnia ocen: 3,8
dodał: admin, www: http://dutkiewicz.mail.waw.pl, licencja: freeware
TIME ALARM CYFROWY DOM Master (v. 2.03.00) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program posiada 'System nadzoru i alarmu' (obsługuje 1 czujnik), pozwalający w sposób kompleksowy zabezpieczyć dom, firmę, garaż, piwnicę, samochód oraz wszelkiego rodzaju cenne przedmioty. Z odpowiednimi czujnikami ostrzega przed ogniem, dymem, gazem, zalaniem, informuje o dzwonieniu do obiektu (czujnik-dzwonek) i in. Powiadamia na telefon stacjonarny, komórkowy, na e-mail (przekierowanie na tel. komórkowy). Obsługuje kamerę komputerową i mikrofon - w razie wykrycia ruchu wysyła zdjęcia i głos na e-maila, nagrywa filmy. Zapisuje fakt do pliku. Uruchamia pliki z dźwiękiem (alarmy), obrazem, filmem (symulacja kamer), programem (informacja dla strażnika). Umożliwia ustalenie terminu wykonywania zdjęć (np. pod naszą nieobecność). Nagrywane zdjęcia i filmy są opisywane datą wykonania co usprawnia ich katalogowanie. Dla czujnika-kamery USB mamy możliwość ustalenia warunków otoczenia (natężenia światła, wielkości zwierząt domowych), przy których kamera nie ma jeszcze reagować na zmiany w polu widzenia,
Czujniki pozwalają na pracę w trybie: Alarm, Obserwacja, Nadzór, Agent, Przycisk PANIKA, Sekretarka, Portier, Niania, Informator, Prezenter, Odtwarzacz audio-video, Dzwonek, Włącznik, Wyłącznik.
ściągnięć: 606, średnia ocen: 4,44
dodał: admin, www: http://www.timealarm.pl/TIMEALARM_2_00_MASTER.html, licencja: freeware
Herbatka (v. 1.3) pl Malutki program działający w tray'u, który pokazuje i odmierza czas do parzenia herbat. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas program pokaże nam komunikat i wyśle alert dźwiękowy.
ściągnięć: 399, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.stajniaaugiasza.ovh.org/, licencja: freeware
AMP Calendar (v. 2.41)
ściągnięć: 316, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.ampsoft.net/, licencja: freeware
Wersja domowa MoiKrewni.pl (v. 1.01) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Moikrewni.pl wersja domowa to bezpłatny program za pomocą którego można w łatwy i przejrzysty sposób gromadzić dane do zobrazowania drzewa genealogicznego. Program obsługuje międzynarodowy format przechowywania danych GEDCOM. Program zawiera dużo ciekawych funkcji, jak np. automatyczne uzupełniania profili, możliwość sortowania i tworzenia statystyk z drzewa, a także rozpoznawanie zdublowanych profili. Program dostępny jest w języku polskim, niemieckim, angielskim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Oprócz tego możliwe jest dołączanie danych kontaktowych, zdjęć oraz notek biograficznych w profilu.
ściągnięć: 1122, średnia ocen: 3,25
dodał: admin, www: http://www.moikrewni.pl, licencja: freeware
ASCII Art Generator pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 680, średnia ocen: 2,5
dodał: admin, www: http://hacking.345.pl, licencja: freeware
Volumouse (v. 1.66) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 292, średnia ocen: 1
dodał: admin, www: http://www.nirsoft.net, licencja: freeware
Budżet osobisty (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Budżet osobisty jest darmową aplikacją pozwalająca na śledzenie wydatków i planowanie budżetu. Regularnie korzystając z Budżetu osobistego sprawdzisz na czym możesz zaoszczędzić, aby poprawić stan Twoich domowych finansów.

Uwaga, program wymaga zainstalowanego środowiska Adobe AIR (minimum 1.5). Możesz go znaleźć w naszym serwisie.
ściągnięć: 885, średnia ocen: 1
dodał: admin, www: http://www.manymany.info, licencja: freeware