Program Lines 3D do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

3D Canvas (v. 7.1) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program przeznaczony do obróbki i modelowania trójwymiarowego, od podstaw dzięki rozbudowanym narzędziom, które zautomatyzują proces. Jakość wykonanych modeli stoi na bardzo wysokim poziomie. Planowanie scen czy uzyskanie płynności ruchu to tylko kilka możliwości tego programu. Dzięki plug-inom (wtyczkom), można rozbudować możliwości programu.
ściągnięć: 2726, średnia ocen: 3,24
dodał: admin, www: http://www.amabilis.com, licencja: freeware
Anim8or (v. 0.95c) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 807, średnia ocen: 3,75
dodał: admin, www: http://www.anim8or.com, licencja: freeware
Blender (v. 2.45) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Darmowy program do tworzenia animacji 3D. Jest narzędziem niezwykłym i o wielkich możliwościach. Jak na darmową aplikacje spokojnie może konkurować z takimi komercyjnymi programami jak 3DS MAX. Bender oferuje naprawdę spore możliwości. W programie można wykonać profesjonalną reklamę telewizyjną, logo firmy czy sceny do gier. Dla początkującego użytkownika obsługa programu może okazać się trudna, ze względu na nie typowy interfejs. Jednak warto poświęcić troszkę czasu na zapoznanie się z programem i tworzenie własnych modeli.
ściągnięć: 3168, średnia ocen: 3,88
dodał: admin, www: http://www.blender3d.org, licencja: gnu gpl
Google SketchUp (v. 6.4.112) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program umożliwiający w prosty sposób modelowanie trójwymiarowe, domów statków czy samochodów. Nasze prace mogą być oglądane przez użytkowników na cały świecie, gdyż model można umieścić w aplikacji Google Earth. Dodatkowo projekt można eksportować do formatów graficznych takich jak JPG, BMP, PNG, TIF. Wersja komercyjna oznaczona, SketchUp Pro 6 jest przeznaczona dla profesjonalistów i odznacza się większą ilością funkcji.
ściągnięć: 1998, średnia ocen: 3,81
dodał: admin, www: http://www.google.com, licencja: freeware
K-3D (v. 0.6.6.0) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 466, średnia ocen: 3
dodał: admin, www: http://www.k-3d.org, licencja: gnu gpl
Maya Personal Learning Edition (v. 8.5) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Aby pobrać program, musisz się zarejestrować na stronie autora. Ten link do pobrania prowadzi do formularza rejestracyjnego - otwórz go w nowym oknie.
ściągnięć: 1472, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.alias.com, licencja: freeware
Terragen (v. 0.9.43) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Terragen to darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia bardzo realistycznych wirtualnych scenerii. Za pomocą tego narzędzia można bez posiadania specjalistycznej wiedzy w łatwy sposób przygotować krajobraz jeziora osadzonego wśród gór z odpowiednio dobranym oświetleniem i atmosferą.
ściągnięć: 1030, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://www.planetside.co.uk, licencja: freeware
Wings 3D (v. 0.98.32a) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 1166, średnia ocen: 4,27
dodał: admin, www: http://www.wings3d.com, licencja: freeware
YafRay (v. 0.0.9) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 705, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.yafray.org, licencja: lgpl
trueSpace (v. 7.6) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Legendarny program do modelowania 3D (firma Caligari ma aż 23 lata - trueSpace też). Program posiada ogromne możliwości modelowania i renderowania. Od lipca 2008 roku program jest udostępniany bezpłatnie (przed tym kosztował 600 $)

UWAGA!!
1. Program wymaga darmowej rejestracji na stronie producenta.
2. Po zarejestrowaniu się można pobrać filmy instruktażowe (wcześniej 70 $ sztuka) i obszerny poradnik PDF.
3. Aby pobrać program, wymagana jest rejestracja.
ściągnięć: 1019, średnia ocen: 4,56
dodał: admin, www: http://www.caligari.com/, licencja: inna
Lines 3D (v. 1.3) Program służący do rysowania zaawansowanych figur za pomocą linii i kół.Nie wymaga instalacji,czyta pliki *.rot ,dzięki czemu w sposób łatwy będziemy mogli edytować nim modele 3D.
ściągnięć: 476, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.geocities.com/peter_bone_uk/software.html, licencja: freeware