Program FoxArc Screen Capture do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

Screenshot Captor (v. 2.50.01) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Screenshot Captor to program przeznaczony do robienia zrzutów pulpitu, wybranych obszarów, aktywnego okna. Każdą operację można wykonać po przez odpowiedni skrót klawiszowy, dzięki czemu, można szybko dokonać odpowiedniego ujęcia pulpitu. Oprócz wykonywania zdjęć pulpitu, program posiada kilka narzędzi edytorskich.

Opis programu: Nuter


ściągnięć: 1072, średnia ocen: 4,63
dodał: admin, www: http://www.donationcoder.com, licencja: freeware
MWSnap (v. 3.0.0.74) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program umożliwia zrzucenie obrazu całego pulpitu, okna lub wybranej części. Efekt pracy możemy przeglądać w oknie programu. Możliwość ustawienia własnych skrótów klawiszowych, z pewnością ułatwi prace. Po dokonaniu zdjęciu pulpitu, obraz możemy wyeksportować do podstawowych formatów graficznych, takich jak: BMP, JPG, PNG, GIF, TIFF.
ściągnięć: 957, średnia ocen: 4,67
dodał: admin, www: http://www.mirekw.com, licencja: freeware
Gadwin PrintScreen (v. 4.3.1299) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program do tworzenia zrzutów ekranowych całego pulpitu, aktywnego okna, lub interesującego nas fragmentu. Przydatną funkcją jest możliwość zapisanie zrzutu, do formatu graficznego i ustawienie jakości obrazu. Po dokonaniu zdjęcia, obraz możemy od razu drukować, wysłać e-mailem lub otworzyć w zewnętrznej przeglądarce graficznej.
ściągnięć: 725, średnia ocen: 3,33
dodał: admin, www: http://www.gadwin.com, licencja: freeware
FastStone Capture (v. 5.3) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Bardzo dobry program do wykonywania zrzutów ekranowych. Aplikacja przechwytuje niemal wszystko, co znajduje się na naszym pulpicie. Do wyboru mamy przechwyt całego pulpitu, aktywnego okna, określone miejsce jak i ręcznie narysowany wycinek oraz opcje Capture Scrolling Window, kiedy chcemy zrobić zdjęcie całej strony internetowej znajdującej się w przeglądarce. Program posiada również kilka narzędzi edytorskich i zapis do 10 formatów graficznych w tym do PDF.

Auto opisu: Nuter


ściągnięć: 516, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.faststone.org, licencja: freeware
Catcher (v. 1.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program do robienia screenów, o bardzo dużej ilości opcji. W każdym momencie możemy dokonać sekwencję screenów (zdjęcie za zdjęciem) w ustalonej przez nas sekwencji czasowej. Aplikacja po dokonaniu screena, umieszcza je na osobnych zakładkach, nazwę i format możemy zmienić bezpośrednio na zakładce, możliwość podglądu w oryginalnych rozmiarach, zapis wszystkich zdjęć w zakładkach w dwóch kliknięciach, upload screena lub screenów z zakładek na ftp, ustawienia jakości zdjęcia (tylko dla JPG), minimalizacja programu do traya (obok zegarka), zmiana skórki programu.
ściągnięć: 611, średnia ocen: 3,67
dodał: admin, www: http://www.etpl.forall.pl, licencja: freeware
ScreenUp (v. 1.9.0.2) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów ScreenUp to niewielki darmowy program, który pozwala na zapisywanie zdjęć Twojego pulpitu (tak zwanych zrzutów ekranu ang. screenshot), na dysku lub serwerze internetowym w obecnie najbardziej powszechnych formatach zapisu plików graficznych JPG oraz PNG w szybki i wygodny sposób.

Cechy programu
* Absolutna prostota użytkowania, wysłanie zrzutu ekranu ograniczono do 3 kliknięć!
* Wykonane zrzuty można wysyłać na serwer internetowy.
* Możliwość tworzenia zrzutów całego ekranu albo pojedynczego okna.
* Przechwytywanie obrazów z gier.
* Program może automatycznie zapisywać wszystkie wykonane zrzuty na lokalnym dysku.
* Maksymalnym rozmiar zrzutu to 2MB.


Opis z screenup.pl


ściągnięć: 626, średnia ocen: 4,5
dodał: admin, www: http://screenup.pl, licencja: freeware
ScreenHunter (v. 5.0.125) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 436, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.wisdom-soft.com, licencja: freeware
skrinszuter (v. 1.5) pl
ściągnięć: 240, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://axem.boo.pl, licencja: freeware
FoxArc Screen Capture (v. 1.2)
ściągnięć: 274, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.foxarc.com, licencja: freeware