Program DAVID-Laserscanner do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

Konwerter (v. 1.6) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 487, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.wojciechkulik.pl, licencja: freeware
Raster Transformator (v. 2000) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Raster Transformator służy do pobierania współrzędnych z rastrów (wykorzystywałem go łącznie z programami PMK-2000, RMK-2000 i GEOUNIT do wykonania scalenia gruntów (na geodezji)). Aplikacja jest wyposażona w celownik, ułatwiający precyzyjne pobranie punktu. Dodatkowo jest też możliwość ręcznego wpisania współrzędnych. Pobrane punkty są automatycznie przeliczane na układ terenowy przy pomocy transformacji met. Helmerta.
ściągnięć: 447, średnia ocen: 3
dodał: admin, www: http://mkupaj.skyraster.com, licencja: freeware
A9CAD (v. 2.2.1) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Bezpłatny program typu CAD służący do wspomagania projektowania dwuwymiarowego 2D. Atutem programu, wśród bezpłatnych rozwiązań, jest obsługa najpopularniejszych formatów DWG i DXF, zbliżony do AutoCAD interfejs programu oraz stosunkowo szybkie działanie. A9CAD oferuje typowe narzędzia do projektowania, zmianę atrybutów jednostek bezpośrednio z okna właściwości, zarządzanie stylami i ustawieniami rysowania, konfigurację środowiska pracy itp. Choć jego możliwości są dość ograniczone to stanowi interesującą alternatywę dla programów komercyjnych.
ściągnięć: 979, średnia ocen: 2,75
dodał: admin, www: http://www.a9tech.com, licencja: freeware
CadStd Lite (v. 3.7.0) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 608, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://www.cadstd.com, licencja: freeware
Design Review (v. 2008)
ściągnięć: 279, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.autodesk.pl, licencja: freeware
freeCAD (v. 8.4) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 424, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.askoh.com, licencja: open source
ProgeCAD Smart (v. 2008) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów progeCAD 2008 Smart! to charakteryzujący się dużymi możliwościami, bezpłatny program do projektowania CAD, stworzony na bazie IntelliCAD 6. Pozwala na tworzenie nawet dość skomplikowanych projektów oddając do dyspozycji wiele przydatnych narzędzi znanych z innych odmian IntelliCAD. Program posiada interfejs wzorowany na AutoCAD, co ułatwi pracę z programem użytkownikom, którzy "przesiadają" się z produktów Autodesku. progeCAD LT zapewnia też bardzo dobrą kompatybilność dzięki pełnej obsłudze wykorzystywanych przez AutoCAD plików w formacie DWG (w wersjach 2.5 - 2008), DXF i DWF. Możliwy jest także odczyt plików zawierających obrazy rastrowe oraz konwersja projektów do plików PDF, dzięki instalowanej automatycznie wraz z programem "wirtualnej drukarce", a nawet konwersję plików DWG z PDF.
ściągnięć: 647, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.progesoft.com, licencja: freeware
Image Signature (v. ?) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Image Signature jest aplikacją służącą do hurtowego nanoszenia podpisów na wybrane pliki graficzne. Program pozwala na wykonanie dwóch rodzajów podpisów, tekstowych oraz graficznych wraz z całą gammą opcji konfiguracyjnych. Możliwe jest również utworzenie miniaturki przetwarzanego zdjęcia oraz zmiana wymiarów podpisywanego pliku.
ściągnięć: 595, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://www.bbproject.net, licencja: freeware
Mandy (v. ?) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Mandy jest programem umożliwiającym eksplorację Zbioru Mandelbrota, a tym samym odnajdywanie unikalnych, interesujących kształtów o właściwościach fraktali. Kształty te następnie można przekonwertować z reprezentacji matematycznej do formy graficznej - pięknych, kolorowych obrazów, których formę i zastosowanie ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Mandy to program, który pozwoli Ci się zapoznać w sposób łatwy i przyjemny z zadziwiającym światem fraktali. Program pozwala na tworzenie fraktali w trzech etapach: eksploracja zbioru, renderowanie i nanoszenie efektów. Aplikacja Mandy jest bardzo prosta w obsłudze jednak posiada wiele możliwości. Obsługiwane są palety kolorystyczne - dostarczonych z aplikacją jest już 30 gotowych, istnieje także możliwość tworzenia własnych. Możliwy jest zapis wyrenderowanego obrazu do formatu BMP, JPEG lub PNG. Dodatkowo program obsługuje zapis i odczyt danych, rozbudowaną funkcję zaznaczania obszarów zbioru, sugerowanie rozmiaru renderu i wiele, wiele więcej. Przeczytaj proszę przynajmniej najważniejszą sekcję ('Poradnik') dołączonego pliku pomocy, co ułatwi Ci poznanie i wykorzystanie całego wachlarza możliwości jakie oferuje Mandy.
ściągnięć: 508, średnia ocen: 2
dodał: admin, www: http://programyaionela.republika.pl, licencja: freeware
gfxCrypt (v. 1.0) pl Program umożliwia ukrywanie tekstu w plikach graficznych (obecnie bitmapy 16,24 i 32 bitowe) i dodatkowo zabezpiecza go przy użyciu blowfish'a. Dodatkowo dodane jest szyfrowanie plików graficznych (bitmapy 1,4,8,16,24 i 32 bitowych) łacznie z zabezpieczeniem ich własnym kluczem.
ściągnięć: 432, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://mass.uk.to, licencja: freeware
WebHat Photo Fun (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów WebHat Photo Fun To darmowy program do przechwytywania obrazu z kamery internetowej. Oferuje on 11 efektów do zdjęcia, oraz dynamiczny podgląd robionej fotografii. Podczas wykonywania zdjęcia ekran „błyska” co imituje lampę błyskową.
ściągnięć: 5715, średnia ocen: 2,77
dodał: admin, www: http://webhat.pl, licencja: freeware
BMP2html (v. ?) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 318, średnia ocen: 1
dodał: admin, www: - , licencja: freeware
Skalator (v. 1.0) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Jest to program umo??liwiaj�?cy szybkie przeskalowanie wielu plik??w graficznych na raz. Jest bardzo prosty w obs??udze, przydatny szczeg??lnie tw??rcom stron internetowych, kt??rzy musz�? szybko stworzy�? miniaturki zdj�?�?.
ściągnięć: 563, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://www.diem.cba.pl, licencja: freeware
Gif Animator XT (v. 1.2) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program Gif Animator Xt służy do tworzenia animacji z pojedynczych obrazów (klatek) bez utraty jakości grafiki, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo małych rozmiarów animacji.
Animacje takie są powszechnie używane na stronach WWW, sprawiają one że strona "ożywa" i staje się atrakcyjniejsza.
Aby utworzyć animację w programie Gif Animator Xt, należy po prostu wczytać w żądanej kolejności pliki graficzne, ustawić czas wyświetlania klatek, ustawić parametry zapisu i wybrać plik docelowy.

Obsługiwane formaty plików z których można stworzyć animacje :
gif, jpg, jpeg, bmp, ico, emf, wmf, tga

Przykładowe zastosowania :
- tworzenie serwisów WWW
- tworzenie animacji na telefon
ściągnięć: 1284, średnia ocen: 2,86
dodał: admin, www: http://goodplayer.pl/Gif Animator XT.htm, licencja: freeware
adionSoft Fast Image Resizer (v. 0.96)
ściągnięć: 545, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://adionsoft.net, licencja: freeware
WPanorama (v. 9.2.3 beta)
ściągnięć: 243, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.wpanorama.com, licencja: freeware
IconXpert (v. 1.2.1.176 )
ściągnięć: 209, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://english.xpertdesign.de, licencja: freeware
cam2pc (v. 4.6.1 Freeware Edition) pl
ściągnięć: 353, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.nabocorp.com, licencja: freeware
DAVID-Laserscanner (v. 2.2.2)
ściągnięć: 408, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.david-laserscanner.com, licencja: freeware