Program Miro do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę

DVB Dream (v. 1.4g) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Odtwarzacz strumieni video/audio do obsługi cyfrowych kart telewizyjnych. Wyświetla również teletekst. Najciekawszą opcją programu jest nadawanie strumienia video w sieci lokalnej. Można również zapisać strumień video na komputerze do kilku formatów, między innymi w MPEG. Współpracuje z przełącznikami DiSEqC w standardzie 1.1, 2.0. Częste aktualizacje wypuszczane przez twórców programu sprawiają, że program zyskuje na wartości. Potwierdzają to wtyczki, które można pobrać ze strony producenta.
ściągnięć: 1512, średnia ocen: 3,13
dodał: admin, www: http://www.dvbdream.org, licencja: freeware
Online TV Player (v. 4.0.6) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program umożliwiający oglądanie telewizji przez Internet lub słuchania radia. W swojej bazie ma 850 stacji telewizyjnych i ponad 1 000 stacji radiowych. Bo dokonaniu aktualizacji możemy zmienić interfejs na język polski.
ściągnięć: 9041, średnia ocen: 3,05
dodał: admin, www: http://www.onlinetvplayer.com, licencja: freeware
ProgDVB (v. 5.14.2) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program umożliwiający odbiór telewizji satelitarnej. Oprócz anteny potrzebny jest również jeden z modeli do odbioru telewizji satelitarnej. Jak wielu tego typu aplikacjach oprócz samej telewizji mamy również odbiór radia z możliwością nagrania strumienia video/audio na dysk komputera, a także retransmisję do innych użytkowników sieci lokalnej. Harmonogram umożliwia nam nagranie naszego ulubionego programu w danym czasie.
ściągnięć: 1172, średnia ocen: 3,5
dodał: admin, www: http://www.progdvb.com, licencja: freeware
RealPlayer (v. 14.0.2.633) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Popularny odtwarzacz Real player umożliwia oglądanie transmisji video w czasie rzeczywistym, bez konieczności pobierania całego pliku, poprzez Internet. To samo dotyczy odbioru audio. Oprócz wbudowanej przeglądarce WWW, konwersji plików, możemy również pobierać filmy ze stron internetowych, które są zagnieżdżane w Flaszowym odtwarzaczu, jak np. na youtube.pl
ściągnięć: 41594, średnia ocen: 4,1
dodał: admin, www: http://www.real.com, licencja: freeware
Screamer Radio (v. 0.3.8) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Rozmiar programu mały ale za to wielkie możliwości w kierunku słuchania stacji radiowych w internecie. Program obsługuje popularne streamingi w standardach Shoutcast i Icecast MP3, Icecast OGG Vorbis oraz Windows Media Audio Streaming, co umożliwia odsłuchiwanie bardzo wielu stacjo radiowych. Aplikacja ma w sobie zapisanych wiele stacji radiowych podzielonych na kraje. Program posiada polski interfejs, który należy ustawić w menu (Settings następnie Preferences, w zakładce Language File nacisnąć na przycisk [...] i wybrać plik lang.polish.xml).
ściągnięć: 7104, średnia ocen: 3,61
dodał: admin, www: http://www.screamer-radio.com, licencja: freeware
WUUP! (v. 4.1.9.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Polski tuner do odbioru stacji radiowych i telewizyjnych, które nadawają sygnał w Internecie. Wbudowany podział na jakość nadawanego sygnału, nazwę stacji, format sprawia łatwiejsze odnalezienie naszej ulubionej audycji. Do aplikacji ciągle są dodawane nowe stacje telewizyjne jak i radiowe. Do legalnego korzystania z programu należy dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta.
ściągnięć: 2399, średnia ocen: 3,71
dodał: admin, www: http://www.wuup.com, licencja: adware
Cimlik Streamer (v. 2.00) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Cimlik Streamer to całkowicie darmowa, prosta w obsłudze i sprawdzona aplikacja do odtwarzania radia internetowego. Zawiera szereg funkcji, które mogą Cię zainteresować:

- zgrywanie dźwięku do kilku formatów (dołączony HarddiskOgg),
- obsługa serwerów proxy,
- schludny wygląd,
- niskie wymagania sprzętowe,
- zrzucanie do zasobnika systemowego,
- podział stacji na gatunki,
- edycja bazy (dodawanie, usuwanie, edycja) stacji,
- regulacja głośności i balansu,
- prosta wyszukiwarka stacji,
- lista ulubionych rozgłośni,
- błyskawiczny dostęp do strony i statystyk radia,
- wygodna obsługa za pomocą klawiatury.
ściągnięć: 1798, średnia ocen: 3,85
dodał: admin, www: http://streamer.cimlik.pl, licencja: freeware
iScreamerRadio (v. 3.8.7) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów iScreamerRadio to aplikacja, która pozwala użytkownikom systemu Windows odbierać cyfrowe radio poprzez Internet. W bazie danych program zawiera ponad 5300 stacji radiowych i telewizyjnych z całego świata, bardzo dużo polskich. W programie głównym odtwarzaczem stacji radiowych jest „Winamp” a stacji telewizyjnych „Windows Media Player” program używa także „RealPlayera” oraz „QuickTimePlayera”. Program posiada wyłącznik czasowy - czyli możemy np. zasnąć przy muzyce, a program samodzielnie wyłączy komputer po ustawionym przez nas czasie. Bardzo wygodnymi funkcjami są zwijanie oraz minimalizowanie programu do zasobnika systemowego. Bardzo wygodnymi funkcjami są zwijanie oraz minimalizowanie programu do zasobnika systemowego. Ciekawą funkcją jest również funkcja "Zawsze na wierzchu" dzięki niej w szybki sposób możemy dodawać nowe stacje gdyż program znajduję się zawsze nad stroną internetową i innymi programami oczywiście możecie wyłączyć tą funkcje. Program obsługuje też system skórek, które samemu można skonfigurować.
ściągnięć: 3997, średnia ocen: 4,44
dodał: admin, www: http://goodplayer.pl/iScreamerRadio.htm, licencja: Freeware
Ipla (v. 1.1) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Darmowa aplikacja stworzona na licencji telewizji Polsat. Jej najważniejszą funkcją jest VOD - czyli oglądanie setek różnych programów i seriali (także archiwalnych) kiedy tylko chcemy. Zobaczyć można m.in. "Włatcy móch", "Świat według Kiepskich", "Fala Zbrodni". Ipla umożliwia również oglądanie relacji live - meczy, koncertów itp. na żywo. Po bezpłatnej rejestracji (która nie jest wymagana do usługi VOD) otrzymujemy dostęp do czatu z innymi użytkownikami systemu.

Autor: Exodus


ściągnięć: 7515, średnia ocen: 3,79
dodał: admin, www: http://www.redefine.pl, licencja: freeware
AIW Player (v. 0.57) średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów
ściągnięć: 572, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://www.fightersoft.ro, licencja: freeware
Miro (v. 2.0.3) pl
ściągnięć: 398, średnia ocen: -
dodał: admin, www: http://www.getmiro.com, licencja: freeware