Program Esense do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę


Esense (v. 2.9 (beta)) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Esense to aplikacja działająca w systemie Windows, stworzona z myślą o przyspieszeniu i ułatwieniu tworzenia obszernych, interaktywnych publikacji. Może pracować samodzielnie lub jako narzędzie zasilające system baz wiedzy Arena.

Wprowadza innowacyjne koncepcje do sposobu tworzenia publikacji. Po pierwsze, umożliwia edycję każdego rozdziału publikacji w osobnym edytorze. Po drugie, oddziela konspekt publikacji (spis treści o dowolnie zagłębionej hierarchii) od zawartości merytorycznej. Dzięki takiemu podejściu edycja obszernych publikacji jest szybsza i przyjemniejsza.

Potrafi eksportować publikacje między innymi do postaci stron internetowych, dokumentów PDF - jako dokumentów elektronicznych bądź gotowych do wydruku książek, oraz do formatu CHM (dokument otwierany przez system Windows bez potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania). Czytelnik otrzymuje publikację z podręcznym spisem treści, co ułatwia zarówno czytanie ciągłe, jak i wyszukanie konkretnych informacji.

Inne cechy Esense, to m.in: autonumerowanie rozdziałów, tabel i obrazów; tworzenie dowolnych odnośników wewnętrznych i zewnętrznych; możliwość wstawiania do publikacji wszelkich załączników; łączenie projektów; łatwy import publikacji wcześniej utworzonych przy użyciu edytorów tekstu; edytor HTML umożliwiający tworzenie interaktywnych rozszerzeń publikacji.
ściągnięć: 981, średnia ocen: 5
dodał: admin, www: http://ProideaSoftware.pl, licencja: freeware


ściągnij, pobierz, download - za darmo Pobierz Esense!

Dodaj link do tego programu/gry na swoją stronę bądź blog Dodaj linka do strony/bloga

Oceń ten program w skali 1-5 Oceń plik Esense: Beznadziejny
1 2 3 4 5
Doskonały