Program Chemix do pobrania za darmo!

< powrót do poprzedniej strony
odśwież tą stronę


Chemix (v. 3.40) pl średnia ocen tego pliku wydana przez naszych userów Program Chemix pomoże Ci w opanowaniu wiedzy chemicznej, a także okaże się nieocenioną pomocą w wielu różnych sytuacjach. Program kierowany jest głównie do młodzieży uczącej się (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia), ale okazuje się również przydatnym narzędziem w życiu dorosłego człowieka.


W skład programu wchodzą:
-> Układ okresowy pierwiastków - wygodna w użyciu wersja "Tablicy Mendelejewa" z możliwością szybkiego wyszukiwania potrzebnych informacji za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Dane w programie przedstawiane są w dwóch postaciach: szczegółowej charakterystyki, podzielonej na konkretne kategorie oraz odpowiadające jej wartości, a także w postaci opisowej. Dodatkową ciekawostką jest możliwość prowadzenia własnych notatek dla każdego z pierwiastków osobno.
-> Tablice chemiczne - zestaw różnego rodzaju tablic chemicznych, począwszy od tablicy rozpuszczalności, a kończąc na liście laureatów nagrody Nobla.
-> Słownik chemiczny - zestaw ponad 200-tu niezrozumiałych terminów wykorzystywanych w chemii wraz z dokładnym objaśnieniem.
-> Test chemiczny - specjalny moduł umożliwiający sprawdzenie posiadanej wiedzy za pomocą zestawów testów ściągniętych bezpośrednio z internetu lub wykonanych samodzielnie.
-> Przelicznik jednostek - moduł umożliwiający przeliczanie w prosty sposób, każdej wykorzystywanej w chemii, choć nie tylko jednostki.
ściągnięć: 2181, średnia ocen: 4
dodał: admin, www: http://chemix.fc.pl, licencja: freeware


ściągnij, pobierz, download - za darmo Pobierz Chemix!

Dodaj link do tego programu/gry na swoją stronę bądź blog Dodaj linka do strony/bloga

Oceń ten program w skali 1-5 Oceń plik Chemix: Beznadziejny
1 2 3 4 5
Doskonały